W dniach 7-11 września 2019 r. uczniowie klas siódmych i ósmych wraz z nauczycielkami języka angielskiego wyjechali na obóz językowy EuroWeek – Szkoła Liderów, do miejscowości Międzygórze. Jest to cieszący się ogromną popularnością obóz edukacyjny, którego celem jest doskonalenie umiejętności językowych, kształtowanie pewności siebie, rozwijanie inteligencji, nauka wielokulturowości, komunikacji społecznej oraz rozwijanie kreatywności.
        Podczas obozu uczniowie mieli okazję poznać wolontariuszy z takich krajów jak Kolumbia, Argentyna, Wietnam, Filipiny, Meksyk, USA czy Algieria. Dzięki zajęciom prowadzonym przez wolontariuszy w języku angielskim uczestnicy mogli wypróbować swoje umiejętności językowe oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat różnych krajów.Zajęcia były również okazją do odkrywania swoich talentów oraz nawiązywania nowych znajomości.
       Zajęcia prowadzone były w sposób niezwykle ciekawy. Wolontariusze zarażali swoim optymizmem i energią. Codziennie odbywały się dyskoteki, karaoke i zabawy ruchowe. Tegoroczny obóz na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.
        Iwona Jaźwińska i Katarzyna Sowińska