Za nami tydzień wolny od nauki, ale nie od pobytu w szkole. Czas wolny razem ze swoimi nauczycielami postanowiło spędzić 65 naszych uczniów. Tydzień pobytu rozpoczęliśmy od spotkania z naukowcem z Cyrku Einsteina. Mogliśmy zobaczyć wielkie kłęby pary wytworzone przez suchy lód i wielki balon, który wzbił się ponad nasze głowy. Później pojechaliśmy na basen, gdzie wspólnie bawiliśmy się w wodzie korzystając ze zjeżdżalni i deszczowego parasola. W szkole graliśmy w piłkę.
        Wtorek rozpoczęliśmy od wizyty w Kolorado, gdzie jak zwykle bawiliśmy się w piłeczkach i innych urządzeniach rekreacyjnych. W szkole czekały na nas zajęcia plastyczne, sportowe i muzyczne.
        Środa minęła nam pod hasłem pobytu w kinie, gdzie obejrzeliśmy film ,,Fernando”. Sympatyczny byczek nie chciał walczyć, tylko pomagał innym. Pogoda tego dnia zachęciła nas do zabaw na śniegu. Jeździliśmy sankami, lepiliśmy bałwany i świetnie się przy tym bawiliśmy.
        W czwartek rano odwiedzili nas artyści ze Szkoły Cyrkowej w Julinku. Pokazali żonglerkę, sztuczki z wielkim kołem. Kolejną atrakcją był wyjazd do Julinka. Tam oczywiście czekało na nas mnóstwo atrakcji: przejażdżki bryczkami, jazda na koniach na ujeżdżalni, wspinanie się na ściance wspinaczkowej, spotkanie z Policją, spotkanie z ratownikiem medycznym, wykonywania garnków na kole garncarskim. Oczywiście nie mogło zabraknąć pysznego obiadu. Dzień minął bardzo szybko.
        Piątek zaczęliśmy od spotkania z artystą, który wykonywał dla nas cuda z dmuchanych balonów. Tego dnia także malowaliśmy koszulki, na warsztatach kulinarnych piekliśmy pizzę, wykonywaliśmy piękne prace plastyczne, tańczyliśmy i śpiewaliśmy oraz graliśmy w piłkę. Niektórzy zrobili także piękne mydełka. Na koniec udaliśmy się na wspólne ognisko, gdzie piekliśmy kiełbaski.
        Nasz czas feryjny minął nam bardzo szybko. Teraz będziemy odpoczywać w domach.

 

This slideshow requires JavaScript.