” (…)Wszystkie wnuki , nawet duże,
nawet takie po maturze,
nawet takie z długą brodą aż po pas,
niech do babci lecą z kwiatkiem
i zaniosą na dokładkę tę piosenkę,
którą śpiewa każdy z nas.” 

W. Chotomska

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najważniejszych dni w naszym przedszkolu. Dzieci  mogą w szczególny sposób podziękować swoim babciom i dziadkom za ciepło, życzliwość, poświęcony czas, dobre rady oraz wspólną zabawę.

W piątek (12.01.2018r) w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki  przedstawiły swoje programy artystyczne, w których tańczyły, śpiewały i recytowały.    Mimo krótkiego czasu przygotowań do uroczystości, dzieci zaprezentowały się znakomicie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali piękne występy. Podczas  gromkiego „Sto lat” z antresoli  posypało się na gości konfetti -mnóstwo czerwonych serc.  Na zakończenie części artystycznej  dzieci wręczyły swoim dziadkom upominki, następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka kierujemy w Waszą stronę uśmiech i wdzięczność. Życzymy  dużo zdrowia, siły i wytrwałości.

This slideshow requires JavaScript.