W piątek 31.05.2019r, w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto – „Dzień Dziecka”.

Z tej okazji rodzice naszych przedszkolaków wystawili teatrzyk o tematyce ekologicznej : „Cały świat jest w naszych rękach”.  Rodzice, którzy uczestniczyli w przedstawieniu, wykazali się świetnymi zdolnościami aktorskimi.  Z humorem i  w sposób przystępny dla dzieci, ukazali znaczenie segregacji odpadów. Każdy Rodzic doskonale przygotował się do wyznaczonej roli. Uwagę widowni przyciągnęła barwna scenografia i fantazyjne kostiumy. Dzieci nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Występ wzbudził radość i podziw publiczności.

Przedstawienia „na żywo” są dla dzieci wyjątkowym przeżyciem. Jednak magia tych spektakli nie ma sobie równych , jeśli aktorami są Rodzice.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom – aktorom za przygotowanie tak wspaniałego przedstawienia.

W przedstawieniu udział wzięli: pani Beata Gądek, pani Beata Lepianko, pani Anna Wierzbicka, pani Małgorzata Wiśniewska, pani Renata Wachowicz, pani Anna Warot, pan Artur Wiśniewski.

This slideshow requires JavaScript.