Nasza drużyna świetnie zaprezentowała się na wczorajszej Dziesiątce. Wszyscy w świetnej kondycji i w rewelacyjnych humorach stawili się na starcie i dotarli do mety. Pomysł stworzenia drużyny złożonej z rodziców naszych uczniów, nauczycieli i sympatyków borzęcińskiej podstawówki okazał się strzałem w dziesiątkę. Była świetna zabawa i było też podium. Drużyna nordic walking zajęła 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej, a indywidualnie na podium stanęła Pani Marzena Berkowska. Drużyna biegowa uplasowała się na 5. miejscu na 12 drużyn, a indywidualnie na podium stanął Pan Michał Leśniewski.

       Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły. Wspierał nas koń Samos, którego okrzyknięto maskotką drużyny. Mamy nadzieję, że to dopiero początek pięknej przygody i zachęcamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych.

 

       Ewa Czajczyńska – Mastalerz

 

      Linki do wyników i zdjęć zawodników:

 https://wyniki.datasport.pl/results2998/
 https://www.fotomaraton.pl/event.php?Lang=PL&Event=BDB19&ToFind=%23P

 

This slideshow requires JavaScript.