Uczniowie klasy Vb wzbili się 12 października na wyżyny umiejętności edukacyjnych  i korzystając z najnowszych osiągnięć współczesnej dydaktyki przeprowadzili interdyscyplinarne zajęcia na temat szeroko pojętego życia szkolnego.

          Nauczyciele, którzy z racji swojego święta zaproszeni zostali na spektakl, ubawili się do łez oglądając pokaz mody przeznaczony dla tych, którzy rano nie mogą się zdecydować co na siebie włożyć. Na wybiegu podziwialiśmy nauczyciela przyrody, który zawsze jest gotowy do kontaktu z naturą, strój nauczyciela historii,  który stylistyką nawiązuje do minionych epok, bo „Kiedyś to były czasy….”, polonistkę w anielsko – baśniowej kreacji podkreślającej anielską cierpliwość do wysłuchiwania uczniowskich bajek na każdy temat  oraz panią z biblioteki gotową w każdej chwili podsunąć komuś kieszonkową lekturkę ze specjalnie przystosowanego na tę okoliczność kubraczka. Uczniowie odegrali też kilka scenek rodzajowych na temat:  Czego lepiej nie robić i nie mówić na lekcjach.

       W drugiej części spotkania wszyscy pracownicy szkoły otrzymali moc dobrych życzeń i podziękowań, usłyszeli słowa uznania dla swojej pracy i zostali uhonorowani nagrodami .

        Katarzyna Sowińska, Grażyna Jaworska

 

 

This slideshow requires JavaScript.