Piątego kwietnia dzieci z naszej szkoły pojechały z niezwykłymi odwiedzinami – do Centrum Onkologii w Warszawie. Pani Iwona Jaźwińska oraz wolontariusze klas piątych, szóstych i siódmych odwiedzali pacjentów chodząc po oddziałach szpitalnych. Nieśli uśmiech, dobre słowo i zaproszenie na przedstawienie wielkanocne. Klasa IV B pod opieką p. Katarzyny Sowińskiej zaprezentowała pacjentom przepiękne i wzruszające przedstawienie o wierze, nadziei i miłości, wywołując wzruszenie i gromkie brawa wśród pacjentów.

        Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny pokazali swoją wrażliwość i chęć czynienia dobra. ♥

        W drodze powrotnej dla uspokojenia emocji zaplanowany był pobyt w restauracji . To było dobre zakończenie przejmującego dnia.

     

 

 Maria Goralewska

 

 

 

This slideshow requires JavaScript.