W środowe popołudnie w naszej szkole zebrała się grupa uczniów, ich Rodziców oraz słuchaczy Starobabickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, aby wspólnie malować Anioły. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do malowania drewnianych Aniołów. A kreatywność malujących była bardzo duża. Mieszanie kolorów, łączenie ich przekładało się na to, że Anioły zaczęły nabierać pięknej kolorystyki. Dopełnieniem wszystkiego było ich ozdabianie kolorowymi cekinami, brokatem i ożywianie poprzez malowanie kolorowych oczek i uśmiechu. Najważniejsze, że powstały bardzo oryginalne Anioły, a każdy zupełnie inny. A wszystko to w miłej atmosferze, gdzie można było ze sobą pobyć i porozmawiać. Efekty pracy zaskoczyły nawet malujących, bo odkryli swoje kolejne talenty. Szczególnie dzieci wykazały się wielkim zaangażowaniem w pracy i pomalowały po kilka sztuk, za co bardzo im dziękujemy. Teraz efekty naszej pracy, kolorowe Anioły, zostaną przekazane dla pensjonariuszy Domu Opieki w Borzęcinie Dużym i w Zielonkach, gdzie z koncertem kolęd wystąpią Uczniowie naszej Szkoły.

        Wszystkim Uczniom, Rodzicom i słuchaczom Starobabickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dziękuję za włączenie się w tą akcję i zaangażowanie w czasie jej trwania.

 

    Agnieszka Matuszewska